• پورتال کانون کارآفرینان
  • فارسی
  • انگلیسی

آخرین مطالب

راه ناهموار کارآفرینی در ایران از نگاه رئیس کانون کارآفرینی استان تهران(استان : تهران)

یک فنجان چای با طعم تجربه با حضور احد عظیم زاده کارآفرین برتر صنعت فرش(استان : تهران)

در این گردهمایی جناب عظیم زاده با بیانی شیوا ازسرگذشت زندگی خود و پستی و بلندی های کسب و کار صحبت کردند. ایشان در ادامه به سوالات دانشپذیران پاسخ دادند.

یک فنجان چای با طعم تجربه با حضور شاهین فاطمی خالق و بنیانگذار برند درسا(استان : تهران)

این برنامه دورهمی که توسط باشگاه کسب و کار ماهان در روز شنبه مورخ 97/02/15برگزار گردید با استقبال گرم و بینظیر دانشپذیران و فارغ التحصیلان دوره MBA و DBA مواجه شد.

محبوب ترین موزه های مشهد مقدس(استان : خراسان رضوي)

محبوب ترین موزه های خراسان رضوی

نوزدهمین رویداد استارت‌ آپ گرایند اصفهان برگزار می شود(استان : اصفهان)

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب و کارهای نوپای فاوا، استارت‌آپ گرایند یک رویداد و گردهمایی در حوزه کارآفرینی و استارت‌آپ‌هاست که در بیش از ۲۰۰ شهر دنیا اجرا می‌شود. در این رویداد از کارآفرینان موفق در حوزه وب و تکنولوژی دعوت می‌شود به‌عنوان میهمان حضور یافته و تجارب خود را با سایرین سهیم شوند.

شروع ثبت نام در طرح توان افزایی زنان خراسان رضوی(استان : خراسان رضوي)

به گزارش کارآفرین ناب به نقل از ایرنا، فرشته سلجوقی با اعلام این خبر افزود: این طرح با هدف آگاهسازی مخاطبان از مزیتهای اقتصادی و فرصتهای کسب و کار بومی، آشنایی با فرآیند راه اندازی کسب وکار و ترغیب جوانان برای ورود به عرصه­ کارآفرینی به اجرا درآمده است.

بانک ها در طرح اشتغال دستورالعمل تعیین شده را اجرا کنند(استان : كردستان)

حسینی سهیمه استان کردستان در اشتغال پایدار روستایی را ۲۶۰ میلیارد تومان دانست و افزود: در این بخش توسط بانک های عامل بیش از ۸۰ طرح با ۱۰ میلیارد تومان برای پرداخت تسهیلات اقدام شده است.

انگیزه جوانان برای کارآفرینی تقویت شود(استان : قم)

استاندار با تاکید بر ضرورت اصلاح مفهوم کار در قشر تحصیل کرده جامعه، گفت: باید با پرهیز از مدرک گرایی، انگیزه جوانان و فارغ التحصیلان در ایجاد اشتغال و کارآفرینی تقویت شود.

کارت اعتباری خرید برای کارگران بدون ضمانت بانکی(استان : خراسان رضوي)

درباره اجرای طرح اعطای کارت اعتباری خرید برای کارگران به دنبال روشی برای تضمین بازپرداخت این تسهیلات به کارگران بدون ضمانت بانکی هستیم.

رئیس كانون كارآفرينان استان در جلسه شورا گفتگو دولت و بخش خصوصي(استان : خراسان رضوي)

اگر در تصمیم اخیر دولت در زمینه ارز و صادرات و واردات بازنگری نشود، هیچ توفیقی ندارد و با مشکلات جدی مواجه می شویم. به ویژه اگر در بحث واردات مدیریت لازم صورت نگیرد، دولت حجم زیادی از ارز در اختیار خود را به خاطر کالاهای غیر ضروری که قبلا با ارزهای آزاد وارد می شد از دست می دهد و نمی تواند جایگزین کند.

سومین نشست توسعه کارآفرینی و آموزش های مهارتی در کشور(استان : تهران)

دکتر سیاری رئیس کانون کارآفرینان استان تهران و دبیر انجمن کسب و کار ایران در نشست مشترک نمایندگان محترم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و فعالان حوزه آموزش عالی آزاد و مهارتی کشور،،مطالب زیر را طرح نمو.

در جشنواره کارآفرینان برتر استان قم کارآفرینان برتر قم تجلیل شدند(استان : قم)

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، هشتمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر استان قم که ثبت نام آن از ابتدای اسفند ماه سال گذشته تا 14 فروردین ماه سال جاری ادامه داشت با معرفی برترین‌های کارآفرینی در استان قم به کار خود پایان داد.

کانون کارآفرینی استان گیلان راه اندازی شد(استان : گيلان)

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: کانون کارآفرینی با حضور کارآفرینان برتر گیلانی در استان گیلان تشکیل شد.

اورژانس کارآفرینی در نشست و هم اندیشی استاندار تهران(استان : تهران)

جناب آقای دکتر سیاری، رئیس محترم کانون کارآفرینان استان تهران در نشست و هم اندیشی استاندار تهران با نخبگان، دانشجویان، فرهیختگان، احزاب، اصناف و سمن ها در فرمانداری تهران در خصوص لزوم اجرایی نمودن اورژانس کارآفرینی

شایعه استعفای وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پی فیلترینگ تلگرام ؟(استان : تهران)

به گزارش جماران، در پی صدور حکم فیلتر تلگرام، برخی کانال ها خبر از استعفای وزیر ارتباطات داده اند.